ГоловнаОстанні новини8 Червня, 2018р.
 Версія для друку

В Національному університеті цивільного захисту України відбувся випуск молодих фахівців

Опубліковано: 08.06.2018, 13:13

8 червня в Національному університеті цивільного захисту України відбувся випуск молодих фахівців. Зі стін навчального закладу цього дня вийшло 299 молодих фахівців, спеціалістів нової генерації, які здатні успішно виконувати професійні завдання. Вже зовсім скоро 141 з них продовжать свою службову діяльність у підрозділах Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій.

Привітати випускників цього дня у Харків прибули Голова ДСНС України Микола Чечоткін, очільниця Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, представники керівництва Харківської міської ради, Головних управлінь та управлінь ДСНС в областях, навчальних закладів системи ДСНС України, а також громадськість, ветерани та батьки.

Звертаючись до присутніх, Микола Чечоткін зазначив, що майбутні рятувальники завжди будуть пам'ятати роки, проведені у стінах своєї Альма-матер.

“Сьогодні як раз той день, коли підбиваються підсумки кропіткої щоденної роботи. Не тільки вашої, а й ваших керівників, професорсько-викладацького складу та батьків. Минуло декілька років відтоді, коли ви обрали одну з найблагородніших професій — професію рятувальника. І я прошу вас з гордістю і честю пронести через усе життя високе звання офіцера Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій. Мине кілька днів, і ви станете на шлях відповідальності та прийняття нестандартних управлінських рішень, від яких буде залежати і ваша доля, і життя тих людей, котрим ви будете надавати допомогу, а також життя ваших підлеглих. Від вас, шановні молоді лейтенанти, залежить майбутнє як нашої рідної Служби, так і України в цілому. Здоров'я вам, успіхів і в добру путь!”, - привітав випускників Голова ДСНС.

Окремо Микола Чечоткін подякував колективу навчального закладу за підготовку гідної зміни, готової виконати складні завдання, які сьогодні стоять перед органами та підрозділами цивільного захисту.

В рамках урочистостей відбулась традиційна церемонія прощання випускників із прапором університету, а також нагородження працівників Університету та курсантів відомчими відзнаками ДСНС та Харківської ОДА.

dsc_0699-qpr.jpg

dsc_0861-qpr.jpg

dsc_0934-qpr.jpg

dsc_0986-qpr.jpg

DSC_0971-qpr.jpg

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
23 Січня16:34 Сумський район: під час інформаційно – роз’яснювальної роботи рятувальники охоплюють різні верстви населення
23 Січня14:35 Увага! На Сумщині прогнозують сильний снігопад
23 Січня12:01 За минулу добу на Сумщині зафіксовано два випадки обмороження
23 Січня08:40 ДСНС закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
23 Січня08:32 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
22 Січня16:51 Сумська область: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з трудовими колективами
22 Січня15:55 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов 23 січня
22 Січня14:33 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні!
22 Січня11:47 Обережно! Вибухонебезпечні предмети!
22 Січня09:52 Рятувальники попереджають мешканців Сумщини про небезпеку отруєння чадним газом
22 Січня08:37 ДСНС закликає громадян не виходити на кригу!
21 Січня16:59 м. Суми: маленькі жителі Сум долучились до рятувальної справи
21 Січня16:39 Сумська область: рятувальники провели масову роз’яснювальну роботу
21 Січня10:01 ДСНС закликає громадян не виходити на кригу!
21 Січня10:00 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 62 особи та ліквідували 914 пожеж
Останні новини