ГоловнаПро ГУКерівництво Головного управлінняКарпенко Денис Вікторович
 Версія для друку

Карпенко Денис Вікторович

Заступник начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

 

карпенко - flis (2).jpg

полковник служби  цивільного захисту

 

Призначений заступником начальника Управління з державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 27 лютого 2017 року № 105 «Про призначення осіб начальницького складу».

 

Народився 12 серпня 1980 року у місті Суми.

Громадянин України

Освіта: закінчив Академію цивільного захисту України (2004) – спеціаліст з пожежної безпеки.

Після закінчення Академії цивільного захисту України призначений на посаду інспектора групи держпожнагляду 2-ї самостійної державної пожежної частини м. Суми, Зарічний район.

З 2004 року проходив службу на посадах інженерно-інспекторського та керівного складу Сумського міського відділу Головного управління МНС України в Сумській області.

З травня 2013 року - начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

З вересня 2014 року – начальник відділу державного нагляду та контролю Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

З грудня 2014 року перебував на посаді заступника начальника Управління з державного нагляду та контролю Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

 


ФОТО (2,7 МВ)

ДЕКЛАРАЦІЯ ЗА РІК

 

 

 

    Твіт