ГоловнаПро ГУКерівництво Головного управлінняБезносохін Сергій Костянтинович
 Версія для друку

Безносохін Сергій Костянтинович

Заступник начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

 

Beznosohin_flis (1).jpg

полковник служби  цивільного захисту

 

Призначений заступником начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 14 вересня 2015 року № 526 «Про кадрові питання».

 

Народився 26 березня 1980 року у місті Суми.

Громадянин України

Освіта: закінчив Львівське пожежно-технічне училище Міністерства внутрішніх справ України (2000) – молодший спеціаліст протипожежного захисту, Вищий навчальний заклад «Європейський університет» (2005) – спеціаліст з економіки підприємства.

Після закінчення Львівського пожежно-технічного училища Міністерства внутрішніх справ України призначений на посаду інспектора 1-го загону державної пожежної охорони по охороні Зарічного району м. Суми. З вересня 2003 року працював на посаді заступника начальника по роботі з особовим складом 1-ї самостійної державної пожежної частини м. Суми Ковпаківський район.

З 2011 року проходив службу у відділі оперативного реагування, загоні технічної служби та центрі забезпечення діяльності Управління МНС України в Сумській області.

З 2013 року обіймав посаду заступника начальника центру – начальника навчального пункту Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області.

З жовтня 2014 року перебував на посаді начальника відділу персоналу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

 


Фото (2,35 МБ)

ДЕКЛАРАЦІЯ ЗА 2015 РІК

 

 

 

 

 

    Твіт