ГоловнаПро ГУКерівництво Головного управлінняГалат Сергій Вікторович
 Версія для друку

Галат Сергій Вікторович

Заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації

Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

GALAT - flis - flis (2).jpg

 

полковник служби  цивільного захисту

 

Призначений заступником начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації  Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 06 квітня 2021 року.

 

Народився 21 червня 1978 року в с.Бахмач Бахмацького району Чернігівської області.

Громадянин України

Освіта: закінчив Львівське пожежно-технічне училище МВС України (1998), Академію пожежної безпеки України (2002) – спеціаліст.

Після закінчення Львівського пожежно-технічного училища МВС України призначений на посаду начальника караулу 26-ї самостійної державної пожежної частини (1998). Перебував на посаді начальника караулу 23-ї самостійної державної пожежної частини (2000-2004).

З 2004-2015 рр.  - обіймав керівні посади в штабі пожежогасіння Державної пожежної охорони м.Суми, потім в оперативно-координаційному центрі Головного управління МНС України в Сумській області та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

З листопада 2015 року перебував на посаді заступника начальника відділу реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС України у Сумській області. З грудня того ж року - начальник відділу реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС України у Сумській області.

Нагороджений нагрудним знаком "Кращий працівник пожежної охорони" у 2009 році та Подякою МВС України у 2017 році.

ФОТО

Декларація майнового стану (з Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування)

    Твіт