ГоловнаБізнесуДержавний нагляд (контроль) у сфері пожежної та техногенної безпекиІнформація про проведення заходів державного нагляду (контролю) стосовно житлових будинків підвищеної поверховості
 Версія для друку

Інформація про проведення заходів державного нагляду (контролю) стосовно житлових будинків підвищеної поверховості

Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 16.01.2019 року № 50768/1/1-18 та доручення Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 21.01.2019 року № 02-928/261 протягом лютого - листопада здійснюються перевірки житлових будинків підвищеної поверховості щодо дотримання управителями вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.

На сьогоднішній день в області експлуатується 48 житлових будинків підвищеної поверховості, а саме: в м. Суми 46 будинків, в м. Шостка та м. Охтирка по 1 будинку.

Так, протягом лютого-жовтня поточного року працівниками Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області перевірено 48 житлових будинків зазначеної категорії із 48. За результатами перевірок виявлено 951 порушення вимог пожежної та техногенної безпеки.

Встановлено, що в 28 будинках відсутня автоматична система протипожежного захисту; на 29 будинках несправне внутрішнє протипожежне водопостачання; 27 будинків потребують заміни або ремонту систем електропостачання; у 28 будинках шляхи евакуації не відповідають вимогам; 27 будинків не забезпечені первинними засобами пожежогасіння.

За порушення вимог пожежної безпеки 12 керівників керуючих компаній та голів об'єднання співвласників багатоквартирних будинків притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

    Твіт