ГоловнаІнформація щодо проведення Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей.Інформація щодо перевірок готелів, закладів відпочинку і оздоровлення на виконання Доручення Прем'єр-міністра України № 27938/1-19 від 17.08.2019 року
 Версія для друку

Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 17.08.19 року № 27938/0/1-19, доручення першого заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 19.08.19 року                        № 02-11860/26 розпочато позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у місцях відпочинку людей, передусім у готелях та закладах відпочинку і оздоровлення.

Перевіркам підлягають 103 зазначених об’єкти:  54 готелі, 49 закладів відпочинку і оздоровлення. Для проведення перевірок задіяні 117 працівників Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

 Станом на 06 грудня 2019 року проведені позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 59 закладах, з них: у 27 готелях та 32 закладах відпочинку і оздоровлення.

Відповідно до графіка  проведення вищезазначених перевірок не було здійснено заходи державного нагляду (контролю) на 44 об’єктах суб’єктів господарювання в зв’язку:  на 18 об’єктах суб’єкти господарювання застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та не відноситься до високого ступеня ризику, 4 об’єкти зареєстровано на громадян та є приватними житловими будинками, 22 об’єкти господарювання  не функціонують або припинили господарську діяльність, відбулась зміна суб’єкта господарювання.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 59 керівників об’єктів і відповідальних посадових осіб.

Під час перевірок виявлено порушення, які створюють загрозу життю та/або здоров'ю людей відповідно до чого Управлінням прийнято рішення про підготовку та подачу позовних заяв в суд для застосування заходів реагування по 2 об'єктах.

Одночасно з метою попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності громадян під час перебування у вищевказаних закладах, Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області проведено профілактично-роз’яснювальну роботу   та  здійснено 20 практичних відпрацювань дій у разі виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

            Посадовими особами ДСНС до органів влади та органів місцевого самоврядування надіслано 17 інформацій про стан протипожежного захисту зазначених закладів. 

    Твіт