ГоловнаІнформація щодо проведення Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей.Інформація щодо перевірок готелів, закладів відпочинку і оздоровлення на виконання Доручення Прем'єр-міністра України № 27938/1-19 від 17.08.2019 року
 Версія для друку

Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 17.08.19 року № 27938/0/1-19, доручення першого заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 19.08.19 року № 02-11860/26 розпочато позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у місцях відпочинку людей, передусім у готелях та закладах відпочинку і оздоровлення.

Перевіркам підлягають 103 зазначених об’єктів:  54 готелів, 49 закладів відпочинку і оздоровлення. Для проведення перевірок задіяні 117 працівників Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Станом на 25 жовтня 2019 року проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 49 закладах, з них: у 24 готелях та 25 закладах відпочинку і оздоровлення.

 

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 38 керівників об’єктів і відповідальних посадових осіб.

Одночасно з метою попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності громадян під час перебування у вищевказаних закладах, Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області проведено профілактично-роз’яснювальну роботу   та  здійснено 17 практичних відпрацювань дій у разі виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Наразі, заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у місцях відпочинку людей, передусім у готелях та закладах відпочинку і оздоровлення тривають.

 

            Посадовими особами ДСНС до органів влади та органів місцевого самоврядування надіслано 10 інформації про стан протипожежного захисту зазначених закладів. 

    Твіт