ГоловнаНадзвичайні події
Знайдено: 2026

Надзвичайні події

12 Грудня11:52 Конотопський район: вогнеборці ліквідували загоряння в житловому секторі
11 грудня о 18:08, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння в житловому будинку по вул. Перемоги в с. Попівка, Конотопського району. Про пожежу повідомили сусіди, які побачили дим та полум’я з – під покрівлі. На місце події було направлено черговий караул 12 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.
11 Грудня15:16 Лебединський район: ліквідовано пожежу в житловому будинку на чотирьох господарів
11 грудня о 00:03 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про загоряння в житловому будинку на чотирьох господарів по вул. Центральна в с. Павленкове, Лебединського району. Про пожежу повідомили власники, які відчули різкий запах диму в помешканні. На місце події було направлено черговий караул 18 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та місцеві пожежні команди с. Голубівка та Підопригори.
11 Грудня12:53 Тростянецький район: рятувальники ліквідували загоряння господарчої споруди
10 грудня о 19:48, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Шосткинський шлях, с. Слоут Глухівського району. Про пожежу повідомив випадковий перехожий. На місце події було направлено черговий караул 19 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та місцеву пожежну команду с. Слоут.
10 Грудня11:28 Охтирський район: за минулу добу виявлено 3 боєприпаси часів війни
9 грудня о 09:08 до Служби порятунку «101», надійшло повідомлення про виявлення підозрілих металевих предметів у лісосмузі в с. Лутище Охтирського району. Рятувальники прибули на виклик і встановили, що знахідка – це три 76-мм артилерійських снарядів. «Відголоски» минулого століття знаходилися на відстані до 50 м від житлових будинків.
9 Грудня14:21 м. Ромни: рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку
8 грудня, об 11:28, на лінію екстреного виклику «101», надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку на двох господарів по вул. Вознесенська м. Ромни. На місце події було направлено черговий караул 14-ї державної пожежно-рятувальної частини.
6 Грудня14:10 Сумський район: вогнеборці ліквідували загоряння в житловому секторі
5 грудня о 15:01, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про пожежу в будівлі, що не експлуатується по вул. Макаренко в с. Верхня Сироватка. Про пожежу повідомив випадковий перехожий, який побачив дим та полум’я з під покрівлі будинку. на місце події було направлено черговий караул 2 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та місцеву пожежну команду с В. Бобрик.
6 Грудня13:17 Серединобудський район: вогнеборці ліквідували масштабне загоряння в житловому секторі
5 грудня о 11:37, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння літньої кухні по вул. Сумська в м. Середина Буда. Про пожежу повідомила власниця, яка побачила дим з – під покрівлі споруди. На місце події було направлено черговий караул 21 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.
6 Грудня10:52 Білопільський район: рятувальники ліквідували загоряння гаражу
5 грудня о 11:15, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння гаражу в пров. Крамінський в м. Ворожба Білопільського району. Про пожежу повідомили сусіди, які побачили дим з – під покрівлі. На місце події було направлено чергові караули 20 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та 41 – го – пожежно – рятувального посту.
6 Грудня10:51 Сумська область: за минулу добу на водоймах області загинула 1 людина
З настанням перших морозів любителі зимової риболовлі починають виходити на тонкий лід нехтуючи елементарними правилами безпеки, не усвідомлюючи, що інколи така легковажність може коштувати їм життя.
6 Грудня09:49 Сумська область: за минулу добу знешкоджено 2 боєприпаси
05 грудня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій було проведено роботи зі знешкодження двох 82-мм мінометних мін часів Другої світової війни. Раніше «відголоски» минулих війн виявили на території приватного домоволодіння у м. Охтирка, вони знаходилися на відстані до 5 м від житлових будинків.
5 Грудня10:12 Шосткинський район: вогнеборці ліквідували масштабне загоряння в житловому секторі (ВІДЕО)
5 грудня о 05:02, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння в житловому будинку по вулиці Ярова смт Вороніж Шостинськогорайону. Про пожежу повідомила власниця помешкання, яка відчула запах диму в приміщенні. На місце події було направлено відділення чергового караулу 4 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та 30-й Державний пожежно-рятувальний пост.
5 Грудня09:47 Путивльський район: рятувальники ліквідували загоряння в житловому секторі
4 грудня о 15:44, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Соборна в м. Путивль. Про пожежу повідомив сусід, який побачив дим з – під покрівлі будинку. На місце події було направлено черговий караул 15 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.
3 Грудня11:46 За минулу добу у Сумах рятувальники тричі проводили демеркуризацію житла
2 грудня о 10:32 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що розбився ртутний медичний термометр, внаслідок чого стався розлив ртуті в одній із квартир, багатоповерхового житлового будинку по вул. Петропавлівська у м. Суми. На місце виклику направили відділення 1 – ї Державної пожежно – рятувальної частини. Рятувальники зібрали близько 2 г ртуті та провели демеркуризацію помешкання.
3 Грудня11:01 Тростянецький район: рятувальники ліквідували загоряння господарчої споруди (ВІДЕО)
02 грудня о 09:50, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Лозова с. Боромля Тростянецького району. Про пожежу повідомив випадковий перехожий. На місце події було направлено черговий караул 24 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та місцеву пожежну команду с. Боромля.
3 Грудня09:55 Сумська область: за минулу добу знешкоджено 13 боєприпасів часів війни
02 грудня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, було проведено роботи зі знешкодження десятьох 50-мм мінометних мін, ручної гранати та двох 152-мм артилерійських снарядів часів Другої світової війни. Раніше небезпечні знахідки виявили у лісі с. Кагань Путивльського району, вони знаходилися на відстані 500 м від житлових будинків.
2 Грудня11:07 У Сумах на пожежі одна людина врятована, ще одна загинула (ВІДЕО)
1 грудня, о 23:20 рятувальники отримали повідомлення, що в м. Суми, по вул. Римського-Корсакова виникла пожежа в 5-ти поверховому житловому будинку. До ліквідації залучався черговий караул 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
2 Грудня10:47 Путивльський район: рятувальники ліквідували загоряння житлового будинку
01 грудня о 19:48, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Путивльська в с. Чорнобривка, Путивльського району. Про пожежу повідомив господар оселі. На місце події було направлено черговий караул 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини та добровільна пожежна команда с. Мінакове.
2 Грудня09:56 Кролевецький район: вогнеборці ліквідували масштабне загоряння в житловому секторі
1 грудня о 04:40, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння в одноповерховому житловому будинку на 4 господарів по в 2 – му пров. Андріївської, в м. Кролевець. Про пожежу повідомила власниця помешкання, яка відчула запах диму в приміщенні. На місце події було направлено черговий караул 22 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.
2 Грудня09:37 Путивльський район: рятувальники ліквідували загоряння в житловому секторі
1 грудня о 01:40, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння в житловому будинку по вул. Руднєва в с. Спадщина, Путивльського району. Про пожежу повідомила сусідка, яка побачила дим та полум’я з вікна будинку. На місце події було направлено черговий караул 15 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та місцеву пожежну команду с. Мінакове.
29 Листопада11:35 Сумська область: за минулу добу знешкоджено 2 боєприпаси
28 листопада групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, у Краснопільському районі та м. Суми с. Нижнє Піщане було проведено роботи зі знешкодження 50-мм мінометної міни та ручної гранати РГД - 33 часів Другої світової війни.
29 Листопада11:15 Краснопільський район: рятувальники ліквідували загоряння житлового будинку
28 листопада, о 14:11 на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку по вул. Вигон в с. Малий Бобрик. Про пожежу повідомили сусіди, які побачили вогонь з під даху. На місце події було направлено черговий караул 11 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та місцеву пожежну команду с. Великий Бобрик.
29 Листопада11:04 м. Кролевець: рятувальники ліквідували загоряння автомобіля запобігши вибуху газового балону
28 листопада, о 12:06 до рятувальників надійшло повідомлення, що горить легковий автомобіль ВАЗ по вул. Європейська, у м. Кролевець. За викликом виїжджав черговий караул 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
28 Листопада14:53 м. Шостка: вогнеборці ліквідували загоряння легковика
28 листопада о 00:52, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння автомобіля ВАЗ по вул. Озерна в м. Шостка. Про пожежу повідомив випадковий перехожий, який побачив дим з – під капоту автомобіля. На місце події було направлено черговий караул 5 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.
28 Листопада14:34 м. Суми: вогнеборці ліквідували загоряння прибудови до не житлового приміщення
27 листопада о 17:27, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння прибудови до не житлового приміщення по вул. Робітниче селище в обласному центрі. Про пожежу повідомив працівник місцевого підприємства. Ні місце події було направлено чергові караули 1 – ї та 3 – ї Державних пожежно – рятувальних частин.
28 Листопада14:03 Роменський район: вогнеборці ліквідували загоряння в житловому секторі
27 листопада о 20:32, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння в житловому будинку по вул. Миру в с. Плавнище, Роменського району. Про пожежу повідомили сусіди, які побачили дим та полум’я з – під покрівлі будинку. На місце події було направлено черговий караул 14 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та місцеві пожежні команди сіл Миколаївка та Пустовійтівка.

    Твіт