ГоловнаНадзвичайні події
Знайдено: 2430

Надзвичайні події

8 Липня13:49 Лебединський район: вогнеборці ліквідували загоряння житлового будинку
7 липня о 23:59, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Приклубна в с. Рябушки, Лебединського району. Про пожежу повідомили сусіди, які побачили дим з – під покрівлі. На місце події було направлено черговий караул 18- ї Державної пожежно – рятувальної частини, добровільну пожежну команду с. Бішкінь та пристосовану техніку місцевого агропідприємства.
8 Липня13:24 У Сумах рятувальники надали допомогу дитині, яка опинилася зачиненою в квартирі
7 липня о 19:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги по вул. Романа Атаманюка в обласному центрі. За попередніми даними в квартирі на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку перебувала малолітня дитина.
8 Липня13:23 Лебединський район: вогнеборці ліквідували загоряння комбайна
7 липня о 07:49, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про згоряння комбайна «CLAAS» на автодорозі поблизу с. Бішкінь, Лебединського району. Про пожежу повідомив водій, який під час руху побачив дим з – під переднього колеса. На місце події було направлено черговий караул 18 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та добровільну пожежну команду с. Бішкінь.
8 Липня13:20 Сумська область: за минулу добу 34 боєприпаси виявлено, ще 1 знешкоджено
7 липня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження 76-мм артилерійського снаряду. Небезпечна знахідка раніше була виявилена на березі озера, на відстані до 1 км від житлових будинків с. Івот Шосткинського району.
7 Липня17:05 Серединобудський район: під час пожежі в житловому будинку постраждав господар
6 липня о 13:43, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння в житловому будинку по вул. Довга в с. Очкине, Серединобудського району. Про пожежу повідомили сусіди, які побачили дим з вікна будівлі. На місце події було направлено черговий караул 42 – го Державного пожежно – рятувального посту.
7 Липня14:12 У Сумах рятувальники двічі надавали допомогу громадянам
6 липня о 16:34 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги по вул. Білопільський шлях в обласному центрі. За попередніми даними в квартирі перебувала дитина, що самостійно не могла відчинити вхідні двері.
7 Липня13:13 Сумська область: за минулу знешкоджено 35 боєприпасів
6 липня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження двадцяти восьми 50-мм мінометних мін, чотирьох 45-мм артилерійських снарядів та трьох вибухників. Небезпечні знахідки раніше виявили у лісі с. Перекопівка Роменського району, на відстані до 500 м від житлових будинків.
6 Липня16:51 Кролевецький район: рятувальники ліквідовують загоряння сміття на місцевому полігоні побутових відходів
5 липня о 08:35, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння сміття по вул. Лесі Українки в м. Кролевець. Про пожежу повідомив випадковий перехожий, який побачив дим на відкритій території. На місце події було направлено черговий караул 22 – ї Державної пожежно – рятувальної частини, місцеву пожежну команду с. Реутинці та 1 одиницю техніки місцевого підприємства.
3 Липня13:54 Сумська область: за минулу добу 38 боєприпасів виявлено, ще 32 знешкоджено
02 липня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження чотирнадцятох 50-мм мінометних мін та вісімнадцятьох артилерійських снарядів калібром 45-мм та 76-мм. Небезпечні знахідки раніше виявили у Роменському та Недригайлівському районах.
3 Липня13:44 м. Кролевець: ліквідувавши загоряння господарчої споруди вогнеборці врятували від знищення 4 сараї та 2 гаражі
2 липня о 21:43, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Івана Франка в м. Кролевець. Про пожежу повідомив випадковий перехожий, який побачив охоплену полум’ям покрівлю споруди. На місце події було направлено черговий караул 22 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.
3 Липня11:01 м. Середина-Буда: вогнеборці ліквідували загоряння житлового будинку
липня о 09:40, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Север’янівська в м. Середина – Буда. Про пожежу повідомила онука власниці, яка відчула різкий запах диму в приміщенні. На місце події було направлено черговий караул 21 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.
2 Липня16:44 Роменський район: вогнеборці ліквідували загоряння господарчої споруди, що не експлуатується
1 липня о 23:27, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди, що не експлуатується по вул. Шевченка в м. Ромни. Про пожежу повідомив випадковий перехожий. На місце події було направлено черговий караул 14 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.
2 Липня15:38 Сумська область: за минулу добу 31 боєприпас виявлено та ще 32 знешкоджено
1 липня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження двох 45-мм артилерійських снарядів та тридцяти 50-мм мінометних мін часів Другої світової війни. Небезпечні знахідки раніше виявили у лісі, на відстані до 400 м від житлових будинків с. Перекопівка Роменського району.
30 Червня13:01 Лебединський район: вогнеборці ліквідували загоряння господарчої споруди
30 червня о 05:14, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Крилова в м. Лебедин. Про пожежу повідомив господар, який побачив дим та полум’я на покрівлі будівлі. На місце події було направлено черговий караул 18 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.
30 Червня10:51 Недригайлівський район: вогнеборці ліквідували загоряння не експлуатуємого житлового будинку
29 червня о 16:53, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку, що не експлуатується по вул. Свободи в смт Терни. На місце події було направлено черговий караул 37 – го Державного пожежно – рятувального посту.
29 Червня14:23 Недригайлівський район: вогнеборці ліквідували загоряння не експлуатуємого житлового будинку
29 червня о 01:30, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку, що не експлуатується по вул. Свободи в смт Терни. На місце події було направлено черговий караул 37 – го Державного пожежно – рятувального посту.
29 Червня14:21 Сумський район: вогнеборці ліквідували загоряння легковика
29 червня о 04:40, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про згоряння легкового автомобіля ВАЗ 21-07 на автодорозі Суми – Полтава, поблизу с. Бездрик. На місце події було направлено черговий караул 2 – ї Державної пожежно – рятувальної частини
26 Червня12:04 Ямпільський район: вогнеборці ліквідували загоряння житлового будинку
25 червня о 21:30, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Зарічна в с. Степанівка, Ямпільського району. Повідомлення надійшло від місцевого мешканця, який побачив охоплену димом та полум’ям покрівлю будівлі. На місце події було направлено черговий караул 32 – го Державного пожежно – рятувального посту та добровільну пожежну команду с. Княжичі.
26 Червня12:02 м. Путивль: вогнеборці ліквідували загоряння легковика
25 червня о 14:27 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу автомобіля Opel «Kadett» на вул. Горького у м. Путивль. На гасіння направили черговий караул 15-ї державної пожежно-рятувальної частини.
26 Червня11:58 м. Лебедин: ліквідувавши загоряння господарчої споруди вогнеборці врятували від знищення житловий будинок та літню кухню (ВІДЕО)
25 червня о 17:29, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння сараю по вул. Першогвардійська в м. Лебедин. Про пожежу повідомив господар, який побачив дим та полум’я на покрівлі. На місце події було направлено черговий караул 18 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.
25 Червня12:17 м. Суми: рятувальники допомогли хлопчику, руку якого пробив цвях
24 червня о 18:39 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги. В м. Суми по вул. Ільїнська 10 – ти річний хлопчик впав на дошку, цвях з якої пробив йому руку. За попередніми даними, нещасний випадок стався в дворі будинку де він грався з однолітками.
24 Червня13:26 Сумська область: за минулу добу рятувальники двічі проводили демеркуризацію приміщень
23 червня о 09:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що розбився ртутний медичний термометр, внаслідок чого стався розлив ртуті в житловому будинку по вул. Троїцька в смт. Угроїди Краснопільського району. На місце виклику направили відділення 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальники зібрали ртуть та провели демеркуризацію помешкання.
24 Червня12:03 У Сумах рятувальники надали допомогу дитині, яка опинилася зачиненою в квартирі
23 чевня о 18:16 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги по вул. Прокоф’єва в обласному центрі. За попередніми даними, в квартирі на другому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку перебувала малолітня дитина.
24 Червня10:39 Липоводолинський район: вогнеборці ліквідували загоряння господарчої споруди
23 червня о 14:18, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. 40 – ка річчя Пермоги в с. Саї, Липоводолинського району. Про пожежу повідомив сусід, який побачив дим з – під покрівлі споруди. На місце події було направлено черговий караул 17 – ї Державної пожежно – рятувальної частини, добровільну пожежну команду с. Саї та 1 одиницю пристосованої техніки місцевого агропідприємства.

    Твіт