ГоловнаНадзвичайні події
Знайдено: 3724

Надзвичайні події

25 Жовтня15:37 м. Суми: рятувальники ліквідували загоряння дачного будинку
24 жовтня о 18:05 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення загоряння дачного будинку по вул. Герасима Кондрать’єва в кооперативі «Авіатор» в м. Суми. Про загоряння повідомив випадковий перехожий, яка побачив дим та полум’я з-під покрівлі. На місце події було направлено відділення чергового караулу 1 – ї державної пожежно – рятувальної частини.
25 Жовтня12:01 м. Суми: вогнеборці ліквідували загоряння лазні
24 жовтня о 13:54, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння приватної лазні в проїзді Короленка в обласному центрі. про пожежу повідомив сусід, який побачив дим з – під покрівлі споруди. На місце події було направлено відділення чергових караулів 1 – ї та 2 – ї державних пожежно – рятувальних частин.
23 Жовтня10:52 На Сумщині упродовж доби знешкоджено 63 застарілих боєприпаси, ще 26 виявлено
22 жовтня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження п’ятдесяти трьох 50-мм мінометних мін та десяти 45-мм артилерійських снарядів. Небезпечні предмети раніше були виявлені у с. Перекопівка, що на Роменщині. Боєприпаси часів минулих війн вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.
22 Жовтня11:31 На Сумщині упродовж доби знешкоджено 2 застарілих боєприпаси, ще 31 виявлено
21 жовтня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження однієї 82-мм мінометної міни та одного 76-мм артилерійського снаряду. Небезпечні предмети раніше були виявлені у с. Високе, що на Охтирщині та м. Тростянець. Боєприпаси часів минулих війн вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.
22 Жовтня10:17 На Сумщині ліквідувавши загоряння сараю вогнеборці врятували від знищення житловий будинок та літню кухню
21 жовтня о 23:31, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння сараю по вул. Перемоги в с. Голубівка, що на Шосткинщині. Про пожежу повідомила сусідка, яка побачила дим та полум’я з під покрівлі споруди. На місце події було направлено відділення чергових караулів 11 – ї державної пожежно – рятувальної частини та 36 – го державного пожежно – рятувального посту.
21 Жовтня10:20 м. Лебедин під час ліквідації пожежі в житловому будинку виявлено тіло людини
20 жовтня о 13:56 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу в будинку по вул. Разіна, в м. Лебедин. Про пожежу повідомив сусід, який побачив дим з вікон будівлі. На місце події було направлено черговий караул 5 – ї державної пожежно – рятувальної частини.
21 Жовтня10:07 м. Охтирка: вогнеборці ліквідували загоряння в не житловому приміщенні
20 жовтня о 13:56, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння в не житловому приміщенні на 1 – му поверсі 5 – ти поверхового житлового будинку по вул. Григорія Чикала в м. Охтирка. На місце події було направлено черговий караул 22 – ї державної пожежно – рятувальної частини.
20 Жовтня14:40 м. Лебедин: вогнеборці ліквідували загоряння літньої кухні (ВІДЕО)
19 жовтня о 10:21, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння літньої кухні по вул. Куликівська в м. Лебедин. Про пожежу повідомив сусід, який побачив дим та полум’я з – під покрівлі споруди. На місце події було направлено черговий караул 5 – ї державної пожежно – рятувальної частини.
20 Жовтня12:34 м. Білопілля: ліквідувавши загоряння літньої кухні вогнеборці врятували від знищення житловий будинок
19 жовтня о 20:50, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння літньої кухні та господарчої споруди під одним дахом по вул. Грушевського в м. Білопілля. Про пожежу повідомив сусід, який побачив дим та полум’я з – під покрівлі. На місце події було направлено черговий караул 6 – ї державної пожежно – рятувальної частини.
20 Жовтня12:15 У Глухові рятувальники провели демеркуризацію
19 жовтня о 22:47 до Служби порятунку «101» надійшло повідомленням про те, що розбився ртутний медичний термометр, внаслідок чого стався розлив ртуті в одній із квартир багатоповерхівки по вул. Путивльська, у м. Глухів. На місце виклику направили відділення 10-ї державної пожежно-рятувальної частини на спеціальному аварійно-рятувальному автомобілі.
20 Жовтня12:12 На Сумщині упродовж доби знешкоджено 32 застарілих боєприпаси, ще 28 виявлено
19 жовтня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження двадцяти семи 50-мм мінометних мін та п’яти 45-мм артилерійських снарядів. Небезпечні предмети раніше були виявлені у с. Перекопівка, що на Роменщині. Боєприпаси часів минулих війн вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.
19 Жовтня11:02 Сумська область: ліквідувавши загоряння житлового будинку вогнеборці врятували від знищення сарай та гараж
18 жовтня о 17:48, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Сєдова в с. Басівка, що на Роменщині. Про пожежу повідомив сусід, який побачив дим та полум’я з – під покрівлі будівлі. На місце події було направлено відділення чергового караулу 19 – ї державної пожежно – рятувальної частини та місцеві пожежні команди сіл Басівка та Хмелів.
19 Жовтня10:58 На Сумщині вогнеборці ліквідували загоряння сіна (ВІДЕО)
18 жовтня о 12:57, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння копиці сіна на території приватного домоволодіння по вул. Жовтнева в с. Собич, що на Шосткинщині. Про пожежу повідомив власник, який побачив дим та полум’я біля будинку. На місце події було направлено відділення чергового караулу 7 – ї державної пожежно – рятувальної частини та місцеву пожежну команду с. Собич.
19 Жовтня10:38 У Лебедині рятувальники надали допомогу літній жінці
18 жовтня о 17:11 на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення від працівників поліції про необхідність надання допомоги по вул. Білозерцева в м. Лебедин. На місце події було направлено відділення чергового караулу 5 – ї державної пожежно – рятувальної частини на спеціальному аварійно – рятувальному автомобілі.
19 Жовтня10:03 На Сумщині за минулу добу знешкоджено 3 боєприпаси часів минулих війн, ще 32 виявлено
18 жовтня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження трьох 50 – мм мінометних мін. Боєприпаси раніше були виявлені у м. Ромни. Небезпечні предмети часів минулих війн вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.
18 Жовтня13:53 На Сумщині за минулу добу виявлено 1 боєприпас часів минулих війн
17 вересня о 10:30, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про знайдення предмету схожого на боєприпаси в лісосмузі поблизу с. Мошенка, що на Охтирщині. Ним виявився 152 – мм артилерійський снаряд. Небезпечна знахідка знаходилася на відстані до 3 км від житлових будинків.
18 Жовтня11:55 На Сумщині вогнеборці ліквідували загоряння житлового будинку
17 жовтня о 11:09, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння в житловому будинку по вул. Студентська в с. Миропілля, що на Краснопільщині. Про пожежу повідомив господар, який відчув різкий запах диму в приміщенні. На місце події було направлено черговий караул 28 – го державного пожежно – рятувального посту.
18 Жовтня11:53 У Охтирці рятувальники приборкали пожежу житлового будинку, що не експлуатується (ВІДЕО)
17 жовтня о 15:49 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу в житловому будинку, що не експлуатується по вул. Молодіжна, в м. Охтирка. Про пожежу повідомила сусідка, яка побачила дим та полум’я з під покрівлі. На місце виклику прибув черговий караул 22-ї державної пожежно-рятувальної частини.
14 Жовтня12:37 м. Тростянець: вогнеборці приборкали пожежу споруди, де під одним дахом знаходилися гараж, дровник та літня кухня
13 жовтня о 17:04 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу господарчої споруди по вул. 8-го березня в м. Тростянець. Телефонувала господарка, яка побачила охоплену вогнем покрівлю. На гасіння направили черговий караул 24-ї державної пожежно-рятувальної частини.
14 Жовтня12:32 На Сумщині за минулу добу знешкоджено 2 боєприпаси часів минулих війн, ще 17 виявлено
13 жовтня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження двох артилерійських снарядів (122, 88 мм.) часів Другої світової війни.. Боєприпаси раніше були виявлені на території Свеської ОТГ та Конотопського району. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведені місця та знищили шляхом підриву.
13 Жовтня14:06 На Сумщині за минулу добу знешкоджено 2 боєприпаси часів минулих війн, ще 36 виявлено
12 жовтня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження одного 76 – мм артилерійського снаряду та однієї 120-мм мінометної міни. Боєприпаси раніше були виявлені в на території Тростянецької ОТГ та Охтирському районі. Небезпечні предмети часів минулих війн вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.
13 Жовтня14:01 м. Суми: вогнеборці ліквідували загоряння в дачному кооперативі (ВІДЕО)
13 жовтня о 02:01, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Озерна в одному з дачних кооперативів обласного центру. Про пожежу повідомив випадковий перехожий, який побачив дим та полум’я з – під покрівлі сараю. На місце події було направлено відділення чергових караулів 1 – ї та 2 – ї державних пожежно – рятувальних частин.
13 Жовтня13:31 м. Суми: за минулу добу вогнеборці двічі ліквідовували загоряння легкових автомобілів (ВІДЕО)
13 жовтня о 02:01, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння легкового автомобіля «Geely» Emgrand 7, по вул. Римського Корсакова в м. Суми. Про пожежу повідомив власник, який побачив дим та полум’я з – під капоту легковика. На місце події було направлено черговий караул 2 – ї державної пожежно – рятувальної частини.
12 Жовтня11:26 На Сумщині за минулу добу виявлено 41 боєприпас часів минулих війн, ще 1 знешкоджено
11 жовтня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження одного 45 – мм артилерійського снаряду. Боєприпас раніше був виявлений в лісі на відстані 700 м від житлових будинків с. Берестівка, що на Липоводолинщині. Небезпечний предмет часів минулих війн вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.
12 Жовтня10:29 У Ромнах ліквідувавши загоряння господарчої споруди вогнеборці врятували від знищення житловий будинок та сарай
12 жовтня о 02:15, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Залізнична в м. Ромни. Про пожежу повідомила власниця, яка побачила дим та полум’я з – під покрівлі. На місце події було направлено відділення чергового караулу 19 – ї державної пожежно рятувальної частини.

    Твіт