ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3247

Останні новини

24 Січня15:52 В м. Тростянець для працівників служби порятунку провели тематичну нараду по запобіганню корупції
24 січня з особовим складом Тростянецького районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області проведено тематичну нараду по запобіганню корупції. Перед присутніми виступив начальник сектору з питань запобігання та виявлення корупції Ярослав Кравченко.
24 Січня15:35 Глухівський район: рятувальники навчали школярів правилам безпеки
24 січня в м. Глухів рятувальники відвідали навчально виховний комплекс № 5. На зустріч з рятувальниками зібралося близько 20 дітей різного віку. Школярі дізналися про правила пожежної безпеки у побуті та вимоги безпеки на водних об’єктах взимку. Також співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій розповіли присутнім про порядок дій при виявленні застарілих боєприпасів. Перш за все, підозрілих предметів не можна торкатися. За можливості треба огородити місце знахідки та сповістити про неї оточуючих. А найголовніше – про вибухівку необхідно повідомити до місцевих органів влади, правоохоронців або безпосередньо Службу порятунку за номером 101.
24 Січня14:28 У Сумах рятувальники освоїли технічне оснащення спеціального аварійно-рятувального автомобіля легкого типо САРМ-Л (FORD «RANGER»)
З 23 по 24 січня у м. Суми відбулися навчання, рятувальники освоїли найсучасніше обладнання для ліквідації наслідків найрізноманітніших дорожньо-транспортних пригод, за допомогою технічного оснащення спеціального аварійно-рятувального автомобіля легкого типу САРМ-Л (FORD «RANGER»).
24 Січня10:48 Серединобудський район: рятувальники провели профілактичну роботу з дітьми
24 січня в с. Жихове Серединобудського району, рятувальники відвідали місцевий навчально-виховний комплекс, де провели бесіди з дітьми щодо актуальних правил безпеки. Учні дізналися номери екстрених служб, засвоїли, до якого лиха можуть призвести пустощі з сірниками та електричними приладами, побачили, як користуватися вогнегасником. Фахівці Служби порятунку наголосили, що не можна використовувати саморобні та пошкоджені прилади. Також не слід вмикати до однієї електромережі одразу декілька потужних пристроїв, адже це може викликати перевантаження і, як наслідок, - коротке замкнення та пожежу. Школярам фахівці розповіли про порядок дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Окремо зупинилися на правилах безпечної поведінки біля водойм. А для кращого засвоєння наданої інформації присутні отримали тематичні пам’ятки та переглянули навчальні фільми.
24 Січня09:34 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
З утриманням нехарактерної для української зими плюсової температури повітря у січні, спостерігається підвищення показника кількості пожеж у природних екосистемах. Так, вогнеборці ДСНС вже почали ліквідовувати численні пожежі трави, очерету та сухостою.
24 Січня09:19 В ДСНС відбулись робочі зустрічі з представниками проекту “Програма PPRD East II”
21 та 22 січня в ДСНС відбувалися робочі зустрічі представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій з представниками проекту Європейського Союзу “Програма PPRD East II” Пітером Глерумом та Георгі Карасені.
23 Січня16:45 Роменський район: працівники Служби порятунку провели профілактичну роботу в житловому секторі
23 січня рятувальники провели профілактичний рейд по житловому сектору с. Анастасіївка, Роменського району. Під час профілактичних бесід рятувальники розповідали людям про правила пожежної безпеки, правила поведінки на кризі, наголошували, що необхідно уважно слідкувати за станом електромереж, а також нагадали алгоритм дій при виявлені вибухонебезпечних предметів.
23 Січня16:39 Сумський район: рятувальники навчали підростаюче покоління правилам безпеки
23 січня рятувальники відвідали опорний загальноосвітню школу в с. Велика Чернеччина, Сумського району. Школярі дізналися про правила пожежної безпеки у побуті, про правила поведінки на кризі та під час виявлення застарілих боєприпасів. Також співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій розповіли присутнім про порядок дій при виявленні застарілих боєприпасів. Перш за все, підозрілих предметів не можна торкатися. За можливості треба огородити місце знахідки та сповістити про неї оточуючих. А найголовніше – про вибухівку необхідно повідомити до місцевих органів влади, правоохоронців або безпосередньо Службу порятунку за номером «101». Також дітлахам нагадали правила евакуації та користування первинними засобами пожежогасіння. Для закріплення наданої інформації діти одержали тематичні пам’ятки.
23 Січня08:19 Українська делегація на чолі з заступником Голови ДСНС Миколою Ільченком з робочим візитом перебуває у Польщі
21 січня розпочався робочий візит делегації ДСНС України, яку очолив заступник Голови Служби Микола Ільченко до Республіки Польща. Головна мета візиту - вивчення досвіду та організації роботи системи освіти та підготовки працівників у сфері цивільного захисту, протипожежної охорони та польської нормативно-правової бази у цій сфері.
23 Січня08:17 Рятувальники ДСНС вдосконалюють навички реагування на небезпечні ситуації
Ефективно протидіяти різного роду надзвичайним подіям рятувальникам допомагають регулярні тренування. Спільно з представниками екстрених служб вони проводять тактико-спеціальні та командно-штабні навчання, під час яких відпрацьовують сценарії різноманітних небезпечних ситуацій.
23 Січня08:14 Увага! Попередження про пориви вітру в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 23 січня у західних та північних областях, у Києві та Київській області вдень пориви вітру 15-20 м/с.
22 Січня16:03 м. Суми: рятувальники навчали підростаюче покоління правилам безпеки
22 січня в м. Суми рятувальники відвідали школи № 26. На зустріч з рятувальниками зібралося близько 50 дітей різного віку. Школярі дізналися про правила пожежної безпеки у побуті, про заборону виходити на кригу. Також співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій розповіли присутнім про порядок дій при виявленні застарілих боєприпасів. Перш за все, підозрілих предметів не можна торкатися. За можливості треба огородити місце знахідки та сповістити про неї оточуючих. А найголовніше – про вибухівку необхідно повідомити до місцевих органів влади, правоохоронців або безпосередньо Службу порятунку за номером «101».
22 Січня15:38 Як діяти та куди бігти? 11 правил, що врятують Ваше життя
Будь-яка пожежа починається із загорання, яке інколи може ліквідувати одна людина, якщо має відповідні навички та знає правила поведінки під час пожежі. Тому, у разі виникнення пожежі необхідно заздалегідь знати: де і які засоби пожежогасіння розміщуються та як ними користуватися.
22 Січня15:32 м. Білопілля: рятувальники провели навчання в училищі
22 січня у м. Білопілля рятувальники разом із керівництвом місцевого вищого професійного училища здійснили перевірку готовності персоналу училища до дій у надзвичайних ситуаціях.
22 Січня10:05 В м. Охтирка для працівників служби порятунку провели тематичну нараду по запобіганню корупції
22 січня з особовим складом Охтирського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області проведено тематичну нараду по запобіганню корупції. Перед присутніми виступив начальник сектору з питань запобігання та виявлення корупції Ярослав Кравченко.
22 Січня09:10 УВАГА НА СУМЩИНІ ПРОГНОЗУЮТЬ СИЛЬНІ ПОРИВИ ВІТРУ!
Синоптики прогнозують, що на Сумщині сьогодні (22 січня) варто очікувати поривів західного вітру 15-20м/с ( І рівень небезпечності, жовтий ). Рятувальники закликають жителів та гостей області бути обережними, не ходити поблизу дерев та рекламних щитів!
22 Січня08:11 З початку 2020 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили вже 906 вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише упродовж минулої доби, 20 січня, піротехніки ДСНС здійснили 23 виїзди, під час яких вилучили та знищили 139 вибухонебезпечних предметів, зокрема 1 авіаційну бомбу.
21 Січня16:17 Роменський район: рятувальники провели масову роз’яснювальну роботу
21 січня рятувальники провели евакуацію з студентами Роменського коледжу Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана та учнями навчально-виховних комплексів сіл Діброва і Погожа Криниця Роменського району. Після чого провели бесіди, які найбільш актуальні в зимовий період – це і вибухонебезпечні предмети, і правила безпечної поведінки при використанні електричного, газового та пічного опалення, а також правила поведінки на кризі.
21 Січня15:35 Обережно! Зимові небезпеки!
У зв'язку із пониженням температурних показників та морозною погодою на водоймах почав формуватися нестійкий льодовий покрив – товщина якого вкрай небезпечна. Проте, незважаючи на це, люди масово виходять на риболовлю, а діти просто бавляться на кризі. Але часом достатньо одного кроку аби миттєво опинитися у крижаній воді.
21 Січня15:09 З початку року на Сумщині в пожежах загинуло 2 людей
Незважаючи на численні застереження рятувальників щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки вогонь продовжує забирати життя. У поточному році вже зафіксовано 2 таких випадки у Краснопільському районі та місті Суми. Вік загиблих від 40 до 71 року.
21 Січня14:33 Серединобудський район: рятувальники провели профілактичну бесіду з працівниками дитячого садочку
21 січня у м. Зноб-Новгородський Серединобудського району рятувальники завітали до дитячого садочку «Казка». На зустрічі були присутні 15 працівників дошкільного закладу, яким нагадали правила пожежної безпеки у період перебування в ньому дітлахів. Рятувальники окремо наголосили на необхідності утримання евакуаційних виходів у належному стані. Також присутнім нагадали різновиди вогнегасників і правила користування ними. Співробітники садочку ставили гостям актуальні запитання, на які отримували вичерпні відповіді.
21 Січня14:33 Обережно – РТУТЬ!
З настанням зимового періоду різко зростає кількість вірусних захворювань. Як звісно, ні одно з цих захворювань не може обійтися без вимірювання температури – тобто без термометру.
21 Січня13:59 Пожежа – не жарти! З початку року Сумські рятувальники 14 разів виїжджали на хибні виклики про пожежі
Чи не щодня до пожежно-рятувальної служби області надходять повідомлення зі стаціонарних та мобільних телефонів із проханням про допомогу від мешканців області, котрі потрапили в різні ситуації. Проте, серед них, на жаль, часто зустрічаються і неправдиві, тобто хибні виклики. Вони є суттєвою проблемою для оперативно-рятувальної служби, а винуватцями таких «жартів» можуть бути дорослі й діти.
21 Січня10:54 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 99 осіб та ліквідували 942 пожежі
Впродовж минулого тижня (з 13.01 по 19.01) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
20 Січня14:52 Білопільський район: рятувальники навчали містян правилам безпеки
20 січня, працівники 20-ї Державної пожежно – рятувальної частини, провели профілактичний рейд по житловому сектору м. Ворожба Білопільського району. Під час профілактичних бесід рятувальники розповідали людям про правила пожежної безпеки, наголошували, що необхідно уважно слідкувати за станом електромереж, нагадали правила встановлення та експлуатації пічного опалення та електронагрівальних приладів, а також, алгоритм дій при виявлені вибухонебезпечних предметів.

    Твіт