ГоловнаОстанні новини28 Січня, 2021р.
 Версія для друку

Рятувальники проводять рейди у закладах, що опікуються людьми літнього віку

Опубліковано: 28.01.2021, 08:18

Пожежа, яка трапилась у Харкові у незаконному приватному будинку для літніх людей, що забрала життя 16 стареньких, сколихнула всю Україну. Трагедія показала, до яких жахливих наслідків здатне призвести недотримання правил пожежних вимог. Щоб лихо не повторилося, рятувальники здійснюють рейди до закладів, що опікуються людьми літнього віку, де перевіряють чи витримані протипожежні норми в приміщеннях, а також нагадують персоналу та підопічним правила пожежної та техногенної безпеки, яких необхідно дотримуватися.

Так, 25 січня на Луганщині новопсковські рятувальники провели рейд в Білолуцькому територіальному центрі соціального обслуговування, а саме у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання. Особливу увагу ДСНСівці звернули на забезпечення пожежної та техногенної безпеки в закладі: наявність первинних засобів пожежогасіння, розміщення на видимих місцях планів евакуацій, проходження персоналом інструктажів з питань пожежної безпеки, утримання в належному стані евакуаційних шляхів і виходів, справність електромережі та джерела внутрішнього водопостачання. З працівниками закладу надзвичайники провели додаткові бесіди на протипожежну тематику та вручили відповідні пам’ятки.

Водночас у Херсонській області новокаховські рятувальники спільно з працівниками поліції провели рейд у Дніпрянському психоневрологічному будинку-інтернаті. Під час рейду працівникам нагадали загальні правила пожежної та техногенної безпеки, наголосили на алгоритмі дій у разі виникнення надзвичайної ситуаціїТакож під час рейду громадянам розповіли про адміністративну та кримінальну відповідальність за умисний підпал чужого майна. На завершення, рятувальники залишили пам’ятні листівки з відповідними правилами.

Подібну профілактичну роботу здійснили співробітники ДСНС Рівненщини спільно з поліцейськими та представниками ЗМІ. Зокрема, 25 січня було здійснено обстеження протипожежного стану КЗ «Острозький психоневрологічний інтернат». Рятувальники оглянули стан забезпечення протипожежного захисту у закладі, зокрема, звернули увагу на наявність і справність первинних засобів пожежогасіння, обладнання приміщень автоматичною пожежною сигналізацією, системою оповіщення про пожежу, блискавкозахистом, план-схемами евакуації. Крім цього, фахівці ДСНС нагадали персоналу, як слід поводитися у разі виникнення пожежі, як проводити евакуацію з будівлі та користуватися вогнегасником.

У свою чергу, в Запорізькій області, з 23 січня фахівці ДСНС спільно із представниками поліції проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з персоналом готелів, хостелів та спеціалізованих закладів, що опікуються літніми людьми, щодо правил пожежної та техногенної безпеки. Рятувальники надають рекомендації суб’єктам господарювання щодо користування первинними засобами пожежогасіння, утримання у належному стані евакуаційних виходів, наявності протипожежної сигналізації тощо. Фахівці ДСНС наголошують на дотриманні правил пожежної безпеки взимку, особливо під час експлуатації електронагрівальних приладів.

Днями на Закарпатті на території Ужгородського району відбулися спільні рейди рятувальників та правоохоронців до закладів, що опікуються людьми похилого віку. Зокрема, рейдовики навідалися до Центру надання соціальних послуг Великодобронської сільської ради та Тур’я-Реметівського психоневрологічного інтернату. Рятувальники вивчили стан забезпечення протипожежного захисту в закладах і нагадали персоналу, як слід поводитися у разі виникнення пожежі. Для кращого засвоєння інформації працівникам роздали інформаційні листівки на протипожежну тематику.

Рятувальники наголошують! У приміщеннях з масовим перебуванням людей обовязково мають бути дотримані протипожені норми, адже від цього залежить життя та добробут великої кількості громадян:

 

ФОТОАЛЬБОМ

 


   
Останні новини
3 Березня16:48 Роменський район: рятувальники провели профілактичну бесіду зі школярами
3 Березня15:31 м. Тростянець: рятувальники нагородили учасників районного етапу конкурсу малюнка на протипожежну та техногенну тематику
3 Березня08:27 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 6 тисяч вибухонебезпечних предметів
3 Березня08:26 Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті!
3 Березня08:25 Увага! Попередження про підйом рівнів води
3 Березня08:24 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
2 Березня16:57 Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті!
2 Березня16:55 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 6 тисяч вибухонебезпечних предметів
2 Березня16:18 м. Ромни: рятувальники нагадали громадянам, як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів
2 Березня10:42 Роменський район: рятувальники продовжують проводити масову інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми
2 Березня08:56 Увага! Попередження про підйом рівнів води
2 Березня08:30 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 79 осіб та ліквідували 890 пожеж
2 Березня08:27 Фахівці Служби порятунку проводять превентивну роботу серед молодого покоління
1 Березня17:12 м. Ромни: рятувальники навчають дітей правилам безпечної поведінки
1 Березня10:34 Натрапив на боєприпас дій правильно!
Останні новини