ГоловнаОстанні новини15 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

В українських закладах освіти стартували інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»

Опубліковано: 15.09.2021, 08:08

Відучора в Україні стартували інформаційно-профілактичні заходи «День з поліцейським та рятівником», під час яких поліцейські та надзвичайники пояснюватимуть школярам правила безпечної поведінки на дорозі, алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, а також демонструватимуть зразки спеціальної техніки та спецзасоби. Заходи проходитимуть у форматі інтерактивних уроків у період з 13 по 25 вересня.

Так, співробітники Служби порятунку та Національної поліції завітали до учнів ЗОШ № 6 м. Слов’янська, що на Донеччині. Для дітей підготували корисну лекцію, під час якої нагадали основні правила безпеки життєдіяльності. Крім того, хлопчики та дівчатка отримали унікальну можливість дізнатися безліч цікавої інформації про особливості роботи надзвичайників. Вогнеборці продемонстрували учням пожежно-рятувальний та аварійно-рятувальний автомобілі, спеціальне обладнання та бойовий одяг. Діти щиро подякували своїм надзвичайним гостям за корисну та цікаву інформацію, а також пообіцяли неухильно дотримуватися правил безпеки.

дон_1.jpg   дон.jpg

4444.jpg   888.jpg

Водночас, на Сумщині, в містах Ромни, Лебедині та Шостці вогнеборці та поліцейські навідалися до місцевих загальноосвітніх шкіл. Під час проведення заходу було відпрацьовано заходи з евакуації дітей з приміщення на випадок надзвичайної ситуації під час навчального процесу. Також рятувальники поспілкувались з дітьми стосовно небезпек осіннього періоду – це і пічне опалення і вибухонебезпечні предмети. Насамкінець працівники ДСНС продемонстрували роботу пожежної автоцистерни з ліквідації умовного загоряння. Також всім присутнім було роздано інформаційні пам’ятки з алгоритмом дій у найпоширеніших надзвичайних ситуаціях.

сум_1.jpg   сум.jpg

Для вихованців садочку «Снігуронька» у м. Біла Церква, на Київщині, та учнів Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів сьогоднішній день також розпочався із зустрічі з рятувальниками та поліцейськими. Фахівці ДСНС в ігровій формі розповіли основні правила безпеки життєдіяльності. Наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, під час відпочинку, розповіли про небезпеку, яку таїть в собі вогонь, та окреслили основні правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій. Також нагадали про порядок дій під час евакуації та до яких наслідків призводять пустощі дітей з вогнем. А щоб дітлахам було цікаво та захоплююче, в практичній частині для допитливої малечі влаштували справжній майстер-класс: діти мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками, примірявши бойовий одяг та поуправлятися з вогнегасником, ліквідувавши умовну пожежу.

ки.jpg   ки_1.jpg

Подібну превентивну роботу надзвичайники та поліцейські провели зі школярами НВО №1 у м. КропивницькийТак, у рамках інтерактивного уроку “День з поліцейським та рятувальником”, учні мали змогу ознайомитись із пожежно-рятувальним автомобілем та його оснащенням, спробувати разом з рятувальником подати воду, поспілкуватися з бійцями Служби порятунку про безпеку життєдіяльності. А ще під час інтерактивного уроку діти познайомилися з собакою-рятувальником та дізнались, яку роботу він виконує під час рятувальних операцій.

кіро.jfif   кіро_1.jfif

Рятувальники, працівники поліції та освітяни наголошують на необхідності проведення таких заходів, оскільки навички безпечної поведінки, отримані дітьми зараз, можуть в подальшому убезпечити їх від непоправного та допоможуть зберегти життя.


   
Останні новини
17 Вересня16:38 Сумські рятувальники відзначили професійне свято
17 Вересня14:35 101 виклик чи прихильність долі
17 Вересня13:15 Лауреати Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник року" отримали нагороди від Глави Держави
17 Вересня13:00 До Дня рятівника Президент України вручив державні нагороди
17 Вересня12:37 Привітання Президента України з Днем рятівника
17 Вересня11:04 На Сумщині школярі оволодівають навичками безпечної поведінки
17 Вересня09:19 На Шосткинщині у 13-ти школах району відбулися «Дні з поліцейським та рятівником»
17 Вересня08:15 Привітання Голови Верховної Ради України з Днем рятівника
17 Вересня08:10 Привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій із Днем рятівника
17 Вересня08:05 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
17 Вересня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
16 Вересня16:46 м. Суми: рятувальники провели інформаційно – профілактичну акцію для школярів
16 Вересня09:54 На Сумщині рятувальники разом з поліцейськими навчають школярів життєво важливим правилам безпеки
16 Вересня08:15 В українських закладах освіти проходять інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»
16 Вересня08:05 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
Останні новини