ГоловнаОстанні новини14 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

На Миколаївщині розпочалась комплексна перевірка територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту

Опубліковано: 14.09.2021, 08:45

13 вересня в сесійній залі Миколаївської облдержадміністрації  відбулась установча нарада, щодо комплексної перевірки стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки і діяльності аварійно-рятувальних служб Миколаївської області. Захід триватиме з 13 по 24 вересня та здійснюватиметься відносно Миколаївської обласної державної адміністрації, регіональної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій; обласної територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ та її ланок; евакуаційних комісій; підрозділів з питань цивільного захисту; спеціалізованих служб цивільного захисту; аварійно-рятувальних служб; місцевої та добровільної пожежної охорони;  установ та організацій, що залучаються до виконання заходів цивільного захисту.

Нараду відкрив голова Миколаївської облдержадміністрації  Віталій Кім та закликав присутніх членів регіональної комісії ТЕБ і НС, керівників регіональних спеціалізованих служб цивільного захисту, голів РДА, ТГ, начальників територіальних підрозділів Головного управління  ДСНС України у Миколаївській області сприяти роботі комісії та відпрацювати на сто відсотків усі необхідні заходи.

Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький зазначив: «Головна мета комплексної перевірки – це надати всебічну допомогу у питаннях реалізації державної політики у сфері цивільного захисту. Це стосується і методичного, і інформаційного, і практичного боку даного питання. Оскільки саме питання цивільного захисту є наразі пріоритетним не лише для ДСНС, але й для всієї країни».

Своєю чергою, начальник управління техногенної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС, заступник голови комісії Тарас Поліщук представив членів комісії та зауважив, що в  ході перевірки системи цивільного захисту будуть надаватися раптові ввідні. Це здійснюватиметься задля того, аби перевірити продуктивність та оперативність реагування всіх служб на можливу надзвичайну ситуацію.

Також, усі присутні переглянули відеоролик щодо характеристики Миколаївської області та заслухали доповідь начальника управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Євгена Проніна, щодо характеристики стану техногенно-екологічної безпеки цивільного захисту області.

DSC_0182.jfif   DSC_0060.jfif

DSC_0041.jfif


   
Останні новини
17 Вересня16:38 Сумські рятувальники відзначили професійне свято
17 Вересня14:35 101 виклик чи прихильність долі
17 Вересня13:15 Лауреати Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник року" отримали нагороди від Глави Держави
17 Вересня13:00 До Дня рятівника Президент України вручив державні нагороди
17 Вересня12:37 Привітання Президента України з Днем рятівника
17 Вересня11:04 На Сумщині школярі оволодівають навичками безпечної поведінки
17 Вересня09:19 На Шосткинщині у 13-ти школах району відбулися «Дні з поліцейським та рятівником»
17 Вересня08:15 Привітання Голови Верховної Ради України з Днем рятівника
17 Вересня08:10 Привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій із Днем рятівника
17 Вересня08:05 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
17 Вересня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
16 Вересня16:46 м. Суми: рятувальники провели інформаційно – профілактичну акцію для школярів
16 Вересня09:54 На Сумщині рятувальники разом з поліцейськими навчають школярів життєво важливим правилам безпеки
16 Вересня08:15 В українських закладах освіти проходять інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»
16 Вересня08:05 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
Останні новини