ГоловнаОстанні новини16 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

В українських закладах освіти проходять інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»

Опубліковано: 16.09.2021, 08:15

13 вересня в Україні стартували інформаційно-профілактичні заходи «День з поліцейським та рятівником», під час яких поліцейські та надзвичайники пояснюватимуть школярам правила безпечної поведінки на дорозі, алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, а також демонструватимуть зразки спеціальної техніки та спецзасоби. Заходи проходитимуть у форматі інтерактивних уроків до 25 вересня.

Так, 14 вересня, на Закарпатті в Ужгороді відбувся перший інтерактивний урок в рамках акції «День із поліцейським та рятувальником». На подвір’ї було велелюдно, адже подивитись на техніку, познайомитися з фахівцями екстрених служб та дізнатися, як запобігти небезпекам, зібралась уся школа № 12. Учням та педагогам розповіли про правила безпечної поведінки під час виникнення пожежі, виявлення вибухонебезпечних предметів, правила дорожнього руху тощо. Зокрема, піротехніки ДСНС показали дітям муляжі вибухонебезпечних предметів і розповіли, як треба діяти у разі виявлення боєприпасів. Також надзвичайники продемонстрували інструменти, якими вони послуговуються при ліквідації дорожньо-транспортних пригод, а також описали «начиння» пожежного автомобіля. Звичайно ж, теорією фахівці екстрених служб не обмежились, тож кожен учень міг спробувати, приміряти та потримати в рухах обладнання й спорядження кожної із служб.

ЗАК.jpg   ЗАК_1.jfif

У свою чергу у Дніпропетровській області вогнеборці спільно з поліцейськими завітали до учнів загальноосвітньої школи №17 міста Павлоград. Під час заходу надзвичайники зупинялись на основних правилах пожежної безпеки, правилах поведінки під час виявлення ВНП, безпеці на воді тощо. Поліцейські розповіли молодому поколінню про правила дорожнього руху, акцентували увагу на поведінці з незнайомими людьми. Рятувальники також провели для дітлахів вікторину про правила безпеки життєдіяльності та перевірили знання номерів екстрених служб міста. По закінченню теоретичної частини малеча мала змогу приміряти бойовий одяг пожежних та бронежилет з каскою поліцейських. Потім дітлахам продемонстрували пожежну техніку та обладнання рятувальників, показали як вогнеборці виконують свою роботу, провели оперативне розгортання з подачею води. Наприкінці заходу всі вихованці школи мали змогу посидіти за кермом пожежного автомобіля і зробити спільне фото з рятувальниками на згадку.

ДНІПРОПЕТ.jpg   дніпропет_1.jpg

13 вересня перші інтерактивні уроки в рамках акції пройшли у загальноосвітніх школах № 11 та № 13, ліцеї №1 та колегіумі м. Сєвєродонецьк, що на Луганщині. Під час спілкування з дітьми надзвичайники та поліцейські роз’яснювали їм, як безпечно поводити себе на дорозі, як діяти у різних надзвичайних ситуаціях. Хлопчики та дівчатка також дізналися багато цікавого про професії рятувальника та поліцейського і ставили гостям багато запитань. Діти та вчителі подякували за цікаву та корисну інформацію і пообіцяли дотримуватися усіх правил безпеки життєдіяльності.

луг.jpg   луг_1.jpg

У Черкасах перший «День із поліцейським та рятувальником» відбувся у 31 гімназії. Під час заходу рятувальники та поліцейські розгорнули справжнє “містечко безпеки”, де пояснили школярам як діяти у разі виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, продемонстрували спеціальну техніку та обладнання. Найзахопленішим моментом для учнів, як завжди, стало одягання спецодягу та обладунків вогнеборців і поліцейських, “керування” спецавтомобілями та гасіння умовної пожежі.

чер.jpg   чер_1.jpg

Рятувальники, працівники поліції та освітяни наголошують на необхідності проведення таких заходів, оскільки навички безпечної поведінки, отримані дітьми зараз, можуть в подальшому убезпечити їх від непоправного та допоможуть зберегти життя.


   
Останні новини
25 Жовтня10:41 Сумська область: ситуація з небезпечними подіями за тиждень
25 Жовтня10:39 Сумська область: за минулий тиждень знешкоджено 132 застарілих боєприпаси
25 Жовтня08:50 Мобільний госпіталь ДСНС України розгорнуть на території Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих у Херсонській області
25 Жовтня08:40 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 41 особу та ліквідували 3 тис. 123 пожежі
25 Жовтня08:35 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
25 Жовтня08:30 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
24 Жовтня10:19 Рятувальники навчають молоде покоління правилам безпеки життєдіяльності
24 Жовтня10:16 В рамках КШН з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту для запобігання виникненню НС на дорогах під час екстремальних погодних умов відбулася перевірка готовності техніки та засобів
23 Жовтня08:47 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
23 Жовтня08:44 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
23 Жовтня08:43 Порушення правил безпеки під час обігріву помешкань призводить до займань в оселях та загибелі людей!
23 Жовтня08:42 В режимі відеоконференції відбулась зустріч керівництва ДСНС із Координаторкою системи ООН в Україні пані Оснат Лубрані
23 Жовтня08:40 У Києві проходять командно-штабні навчання з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту для запобігання виникненню НС на дорогах під час екстремальних погодних умов
22 Жовтня14:37 На Сумщині рятувальники нагадали школярам, як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів
22 Жовтня10:31 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
Останні новини