ГоловнаОстанні новини13 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

Інформація щодо ситуації пов’язаної із зберіганням рідкого ракетного палива (гептилу) на території Державного підприємства «Південмаш» у м. Дніпро

Опубліковано: 13.10.2021, 08:45

Дніпровським міським виданням «Наше місто» 8 жовтня 2021 року опубліковано неперевірену інформацію щодо виникнення на території Державного підприємства «Південмаш» у м. Дніпро екологічної катастрофи пов’язаної з витоком рідкого ракетного палива (гептилу).

Зазначена інформація з посиланням на видання «Наше місто» була поширена різними українськими інтернет-ресурсами (TOP-News Україна, Новини Дніпра та інші), а також окремими російськими інтернет-виданнями.

Головним управлінням ДСНС у Дніпропетровській області 8 жовтня 2021 року з виїздом на місце у взаємодії з адміністрацією підприємства було перевірено місця зберігання ракетного палива, витоку не зафіксовано.

На даний час загрози виникнення надзвичайної ситуації пов’язаної з витоком ракетного палива на території Державного підприємства «Південмаш» не існує.

Стуація знаходиться під постійним наглядом та контролем керівництва підприємства «Південмаш» та Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області.

Зважаючи, що інформація про розгерметизацію однієї із ємностей з  ракетним паливом не підтвердилася, Головне управління ДСНС у Дніпропетровській області звернулося до видання «Наше місто»  відкоригувати опубліковану інформацію.

Цього ж дня, 8 жовтня, виданням «Наше місто» інформація була виправлена.


   
Останні новини
25 Жовтня10:41 Сумська область: ситуація з небезпечними подіями за тиждень
25 Жовтня10:39 Сумська область: за минулий тиждень знешкоджено 132 застарілих боєприпаси
25 Жовтня08:50 Мобільний госпіталь ДСНС України розгорнуть на території Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих у Херсонській області
25 Жовтня08:40 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 41 особу та ліквідували 3 тис. 123 пожежі
25 Жовтня08:35 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
25 Жовтня08:30 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
24 Жовтня10:19 Рятувальники навчають молоде покоління правилам безпеки життєдіяльності
24 Жовтня10:16 В рамках КШН з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту для запобігання виникненню НС на дорогах під час екстремальних погодних умов відбулася перевірка готовності техніки та засобів
23 Жовтня08:47 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
23 Жовтня08:44 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
23 Жовтня08:43 Порушення правил безпеки під час обігріву помешкань призводить до займань в оселях та загибелі людей!
23 Жовтня08:42 В режимі відеоконференції відбулась зустріч керівництва ДСНС із Координаторкою системи ООН в Україні пані Оснат Лубрані
23 Жовтня08:40 У Києві проходять командно-штабні навчання з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту для запобігання виникненню НС на дорогах під час екстремальних погодних умов
22 Жовтня14:37 На Сумщині рятувальники нагадали школярам, як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів
22 Жовтня10:31 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
Останні новини