ГоловнаОстанні новини13 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

В МВС відбулася зустріч із віцепрезидентом провідної італійської суднобудівної компанії Fincantieri Федеріко Ріджіо

Опубліковано: 13.10.2021, 08:51

11 жовтня, у рамках зміцнення технічної складової спроможностей підрозділів системи Міністерства внутрішніх справ України, заступник очільника МВС України Сергій Гончаров провів зустріч із віцепрезидентом провідної італійської суднобудівної компанії Fincantieri Федеріко Ріджіо. Від Державної служби України з надзвичайних ситуацій участь у заході взяв заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький.

Сторони обговорили можливу участь Fincantieri у будівництві для Державної прикордонної служби України та ДСНС спеціалізованих суден з метою виконання визначених місій і завдань, включаючи охорону морських кордонів України. Італійські спеціалісти презентували окремі пропозиції з урахуванням раніше отриманих від української сторони тактико-технічних параметрів та функціоналу майбутніх кораблів.

За словами Посла Італійської Республіки в Україні Франческо Дзадзо, який також узяв участь у зустрічі, поштовхом до розвитку українсько-італійського співробітництва в морській галузі став нещодавній візит в нашу державу міністра закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо.

Коментуючи потенціал та політику компанії Fincantieri, представники італійської сторони підкреслили, що у разі досягнення відповідних домовленостей, італійський гігант має намір прийти в Україну не лише для реалізації точкових проєктів, а на довший період, з готовністю до кооперації з вітчизняними суднобудівними компаніями та залученням потужної фінансової підтримки італійського експортно-кредитного агентства SACE (Servizi Assicurativi del Commercio Estero). 

Сергій Гончаров відзначив готовність компанії розглядати можливості локалізації виробництва українських замовлень на вітчизняних суднобудівних компаніях із залученням місцевої робочої сили та привнесенням сучасних технологій і досвіду.  

Довідково: Fincantieri - Cantieri Navali Italiani S.p.A. - потужна італійська суднобудівна компанія зі штаб-квартирою в Трієсті, заснована в 1959 році як державний холдинг. 

DlglvubEEnEfL8yk0hFGLCh5qmM17NTPglAEoNlF.jpg

EwUVvZs1k2X7m74fV1uvar3W7TuAWRz3wZxDkcTd.jpg

lTrejpS1YaFyRa3ffRwksKdeHyyntE2NbZJBBAFu.jpg

pIDyl2UtCgW5mT4srrVyRba7dfa48OAoHccP9DMA.jpg

w1qzVMkkHwVDJlnH2BrafOC1NaGtpIgvsHkD7THh.jpg

XzIO5x65TJDrfVZEZbdxb3LSwYjeBckzhpG4Szu4.jpg

lOgTVnmm6XCDtbpVTECRB2VMWXQ0wk2iHrIeMX4g.jpg


   
Останні новини
25 Жовтня10:41 Сумська область: ситуація з небезпечними подіями за тиждень
25 Жовтня10:39 Сумська область: за минулий тиждень знешкоджено 132 застарілих боєприпаси
25 Жовтня08:50 Мобільний госпіталь ДСНС України розгорнуть на території Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих у Херсонській області
25 Жовтня08:40 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 41 особу та ліквідували 3 тис. 123 пожежі
25 Жовтня08:35 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
25 Жовтня08:30 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
24 Жовтня10:19 Рятувальники навчають молоде покоління правилам безпеки життєдіяльності
24 Жовтня10:16 В рамках КШН з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту для запобігання виникненню НС на дорогах під час екстремальних погодних умов відбулася перевірка готовності техніки та засобів
23 Жовтня08:47 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
23 Жовтня08:44 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
23 Жовтня08:43 Порушення правил безпеки під час обігріву помешкань призводить до займань в оселях та загибелі людей!
23 Жовтня08:42 В режимі відеоконференції відбулась зустріч керівництва ДСНС із Координаторкою системи ООН в Україні пані Оснат Лубрані
23 Жовтня08:40 У Києві проходять командно-штабні навчання з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту для запобігання виникненню НС на дорогах під час екстремальних погодних умов
22 Жовтня14:37 На Сумщині рятувальники нагадали школярам, як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів
22 Жовтня10:31 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
Останні новини