Головна{#TITLE#}Про проведення тижня безпеки дорожнього руху
 Версія для друку

Генеральною Асамблеєю ООН на 74 - й сесії була прийнята Резолюція А/74/L.86 "Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі", відповідно до якої 2021 - 2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій із забезпечення безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількості смертей та травм у результаті дорожньо - транспортних пригод на 5- відсотків до 2030 року.

Світовим співтовариством розпочато заходи, спрямовані на якісне покращення ситуації з проблемою дорожньо - транспортної аварійності. У травні заплановано проведення 6 - го Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН.

В Україні в два етапи буде проведено щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху (далі - Тиждень), який сприятиме реалізації глобальної мети Десятиліття.

Із 17 по 23 травня 2021 року в Україні буде проведено І етап Тижня, який покликано привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на Українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

З урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення короновірусної хвороби (COVID - 19), переважна більшість заходів у рамках Тижня проводитиметься у дистанційному форматі.

Більш детальну інформацію про Тиждень можна отримати з таких джерел:

    Твіт