Контраст
Шрифт

Інформація про проведення заходів державного нагляду (контролю) стосовно житлових будинків підвищеної поверховості

Інформація про проведення заходів державного нагляду (контролю) стосовно житлових будинків підвищеної поверховості

Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 16.01.2019 року № 50768/1/1-18 та доручення Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 21.01.2019 року № 02-928/261 протягом лютого - листопада здійснюються перевірки житлових будинків підвищеної поверховості щодо дотримання управителями вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.

На сьогоднішній день в області експлуатується 48 житлових будинків підвищеної поверховості, а саме: в м. Суми 46 будинків, в м. Шостка та м. Охтирка по 1 будинку.

Так, протягом лютого-жовтня поточного року працівниками Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області перевірено 48 житлових будинків зазначеної категорії із 48. За результатами перевірок виявлено 951 порушення вимог пожежної та техногенної безпеки.

Встановлено, що в 28 будинках відсутня автоматична система протипожежного захисту; на 29 будинках несправне внутрішнє протипожежне водопостачання; 27 будинків потребують заміни або ремонту систем електропостачання; у 28 будинках шляхи евакуації не відповідають вимогам; 27 будинків не забезпечені первинними засобами пожежогасіння.

За порушення вимог пожежної безпеки 12 керівників керуючих компаній та голів об'єднання співвласників багатоквартирних будинків притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Вакансії