Контраст
Шрифт
Карпенко Денис Вікторович

Карпенко Денис Вікторович

Начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

полковник служби  цивільного захисту

Призначений начальником Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 24 листопада 2021 року.

Народився 12 серпня 1980 року у місті Суми.

Громадянин України

Освіта: закінчив Академію цивільного захисту України (2004) – спеціаліст з пожежної безпеки.

Після закінчення Академії цивільного захисту України призначений на посаду інспектора групи держпожнагляду 2-ї самостійної державної пожежної частини м. Суми, Зарічний район.

З 2004 року проходив службу на посадах інженерно-інспекторського та керівного складу Сумського міського відділу Головного управління МНС України в Сумській області.

З травня 2013 року - начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

З вересня 2014 року – начальник відділу державного нагляду та контролю Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

З грудня 2014 року перебував на посаді заступника начальника Управління з державного нагляду та контролю Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Телефон: +38 (0542) 665-509

 E-mail: [email protected]

Дні прийому: другий понеділок місяця

Години прийому: з 13:00 до 15:00

Вакансії