Контраст
Шрифт
Телефон МВС
+38 (0542) 66-55-10
[email protected]
40016, м. Суми, вул. Сергія Табали (Сєвєра) 70
clock
30.11.2022 16:26
На Сумщині фахівці ДСНС поспілкувалися про правила безпеки з трудовим колективом
30 листопада рятувальники провели роз’яснювальну роботу з трудовим колективом дошкільного навчального закладу "Фіалка" в м. Глухів.
clock
30.11.2022 16:14
Рятувальники Сумщини проводять роз’яснювальну роботу в житловому секторі
30 листопада фахівці Служби порятунку провели роз’яснювальну роботу в м. Ромни. Під час бесід громадянам роз’яснили основні правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, роз’яснили, що таких знахідок ні в якому разі не можна торкатись, намагатись перенести або розібрати, необхідно відійти від місця знахідки та зателефонувати до екстрених служб за номерами 101 та 102.
clock
28.11.2022 09:13
За минулий тиждень піротехніки Сумщини виявили 63 вибухонебезпечних предмети
Впродовж минулого тижня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни) на Сумщині виявлено 63 вибухонебезпечних предмети. Серед них артилерійські та реактивні снаряди, мінометні та протитанкові міни, вибухники, ручні, протитанкові, підствольні гранати та постріли від станкових протитанкових гранатометів.
clock
28.11.2022 09:02
Сумська область: ситуація з небезпечними подіями за тиждень
За минулий тиждень на території області зареєстровано 54 небезпечних події. За минулий тиждень на пожежах 1 людина загинула та ще 1 травмовано. Вогнем знищено та пошкоджено 14 будівель та 3 одиниці автотракторної техніки.
clock
25.11.2022 20:47
У Сумах з нагоди Міжнародного дня ООН з викорення насильства щодо жінок, рятувальники провели роз’яснювальну роботу з містянами
25 листопада з нагоди Міжнародного дня ООН з викорення насильства щодо жінок, у м. Суми рятувальники для відвідувачів «Пунктів незламності» провели роз’яснювальну роботу.  Містянам розповіли, чому цей день визначається саме сьогодні, та які події були з ним пов’язані, а також проінформували, що треба робити та куди звертатися у випадку домашнього насильства. Після чого, особлива увага була зосереджена на забороні ігнорування сигналу «Повітряна тривога» та діям у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру.  Також, фахівці ДСНС розповіли про небезпеку перенавантаження електромережі в оселях, закликали не вмикати одночасно велику кількість електричних приладів у розетку. Для кращого засвоєння інформації, слухачам вручили тематичні пам’ятки з детальним описом правил безпеки.
clock
25.11.2022 11:24
На Сумщині з нагоди акції «16 днів проти насильства» рятувальники провели роз’яснювальну роботу з органами місцевого самоврядування
25 листопада з нагоди Міжнародного дня ООН з викорення насильства щодо жінок, рятувальники Глухівщини провели роз’яснювальну роботу для представників Березівської та Есманської селищних громад.
clock
25.11.2022 08:38
У Сумах рятувальники разом з поліцейськими провели тематичну зустріч з працівниками водоканалу
24 листопада у м. Суми представники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління патрульної поліції у Сумській області провели інформаційно-роз’яснювальний захід з працівниками комунального підприємства «Міськводоканал».
clock
24.11.2022 18:09
На Сумщині розгорнуті «Пункти незламності»
На території області функціонують «Пункти незламності» для тимчасового перебування громадян. Це місце, де цілодобово та безкоштовно доступні: освітлення, тепло, вода, інтернет, живлення для мобільних пристроїв, місця для відпочинку, аптечки.
clock
24.11.2022 17:06
У Сумах позаштатна група ДСНС провела тематичний тренінг для працівників суду
На території Сумщини триває робота позаштатних груп територіальних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення області. Так, 24 листопада працівники Головного управління ДСНС у Хмельницькій області, що входять до складу позаштатної групи, провели тематичний тренінг для працівників Сумського окружного адміністративного суду.
clock
22.11.2022 16:44
Рятувальники Сумщини в режимі онлайн навчають дітей правилам безпеки
22 листопада фахівці Служби порятунку провели в онлайн режимі урок безпеки з учнями 5 – го класу загальноосвітньої школи № 2 м. Глухів. Під час бесіди рятувальники нагадали присутнім основні правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, роз’яснили, що такі знахідки ні в якому разі не можна чіпати, намагатись їх перенести або розібрати, необхідно відійти від місця знахідки на безпечну відстань, не менше 100 метрів та повідомити екстрені служби за номерами 101 та 102.
Вакансії